Teklif Formu Servis Formu

Hakkımızda

VENTAS Isıtma Soğutma Enerji Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.; ısıtma, soğutma, havalandırma ve enerji verimliliği alanlarında, üretim, projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere 2011 yılı içerisinde kurulmuştur. Kurucularının, ilgili sektörlerdeki yirmi yılı aşkın bilgi ve deneyim birikimini bir araya getirmesi ile ortaya çıkan VENTAS firması, İstanbul Çatalca üretim merkezinde hizmet vermektedir.

HVAC pazarının yeni markası VENTAS’ın ürün portföyünde; ısı geri kazanım cihazları, fan coil cihazları, klima santralleri, hücreli aspiratörler, hücreli vantilatörler, yer tipi konvektörler, roof top sistemler bulunmaktadır.

ISO 9001, EUROVENT, CE, TSEK, GOST-R ve EN 1886 sertifikalarını almış olan ve günümüz yüksek teknolojisinin tüm faydalarından yararlanılarak üretim yapılan VENTAS üretim merkezinde, dinamik, uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından, özenli ve temiz bir isçilik ile, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ürünler ihtiyaç ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde üretilmektedirler. VENTAS markası, iklimlendirmede yüksek kaliteli çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermeyi ve dinamik bir yapı ile satış öncesi ve sonrasında üstün hizmet farkını ortaya koymayı ilke edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana, hızlı ve istikrarlı bir büyüme çizgisi yakalamış olan VENTAS, ülke genelindeki ısıtma, soğutma, havalandırma ve enerji sektörlerinde adından sıkça söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır. Öte yandan, Türkiye’nin markası VENTAS’ın, üstün ve kaliteli ürünlerini uluslararası pazarlara taşımaya yönelik gayret ve hedefleri operasyonel olarak çok kısa bir sürede gerçekleştirilmiş, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda geniş bayi ve servis yapılanması ile ürün tedariği yapılmaktadır.

Hizmet Politikamız

Ürünlerinde, enerji verimliliğine, dayanıklılığa, güvenilirliğe, sürdürülebilir teknolojiye ve fiyat açısından rekabetçi olmaya özen gösteren VENTAS, Türkiye ve dünya genelindeki yatırımcı ve mekanik taahhüt firmalarına kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu sürekli yenileyerek ve geliştirerek paylaşmaktadır.VENTAS ana hedefleri, ürün ve satış sonrası hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini artırarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarının tek sağlayıcısı olmak ve bunların neticesinde en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak VENTAS’a olan bağlılığı artırmak ve pazarda lider konuma gelmektir. Bu hedeflere ulaşırken, en temel politikamiz ise, sektörde katma değer sağlayıp kalıcı olmaktır.

Kariyer

VENTAS, kurulduğu günden bu yana kazandığı hızlı ve istikrarlı büyüme çizgisini, çalışanlarının özverili çalışma ve çok yönlü destekleri ile elde etmiştir. Bu nedenle VENTAS, insan kaynaklarına yatırım yapmayı kendisine ilke edinmiş ve bu ilke uyarınca şirket politikalarına yön vermektedir. Sürekli değişen ve her geçen gün daha da rekabetçi hale gelen pazar koşullarında, sürdürülebilir başarının, çalışanlarının sürekli gelişim, değişim ve eğitim içerisinde olması ile mümkün olduğunun bilinciyle, çalışanlarının kariyer gelişimlerini planlı şekilde takip etmektedir

Uzun yıllar mutlu bir şekilde çalışmak istenilecek çalışma ortamını yaratmayı hedefleyen VENTAS, çalışanlarına hissettirdiği birlik ve aile olma duygusu ile, gerek profesyonel, gerekse de sosyal yaşamlarında çalışanlarının kişisel gelişimleri için her türlü desteği sağlamaktadır.

VENTAS insan kaynakları ilkeleri arasında en önde ortak şirket değerlerine bağlılık gelir ki, bu değerler, müşteri odaklılık, güvenirlilik, yenilikçilik, liderlik ve takım ruhudur. VENTAS çalışanlarına, fırsat eşitliği, katılımcılık, şeffaflık, rekabetçilik, dürüstlük, iş ahlakı ve güven ilkeleri ışığında bir ortam sunarken, gerek çalışanların kendi arasında gerekse de çalısanlarının şirkete karşı aynı ilkelerde bağlı olarak davranmasını bekler.

VENTAS, pazar lideri olma hedefinin ancak ve ancak çalışanları ile birlikte gelişerek ve büyüyerek mümkün olduğunun farkındalığıyla, insana yatırım yapmaya devam edecektir.

Siz de VENTAS ailesine katılmak isterseniz, özgeçmişinizi kariyer@ventas.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

AR-GE

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerinde hem teknoloji her geçen gün gelişmekte, hem de son kullanıcıların sektörden beklentileri daha da kompleks ve kapsamlı hale gelmektedir. Bunun yanı sıra, enerji maliyetlerinin hızla yükseldiği ve enerji verimliliğinin daha da önemli hale geldiğini günümüzde, ekolojik dengeye ve çevreye duyarlı, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlere ihtiyaç, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine olan ihtiyacı belirgin şekilde ortaya koymaktadır.

Kurucularının ilgili sektörlerdeki yirmi yılı aşkın teknik ve idari deneyim ve bilgileri, VENTAS içinde yapılan Ar-Ge faaliyetlerine yön ve ivme vermektedir. VENTAS Ar-Ge çalışmaları başlıca hedefleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Mevcut ürün gamındaki ürünlerin çeşitlilik, performans ve verimliliğini artırmak,
  • Ürün gamına yeni ve farklı ürünler eklemek,
  • Yenilikçi ürünlere dönüşebilecek prototipler planlanıp, geliştirilmesi,
  • Diğer Ar-Ge merkezlerindeki yeni teknolojilerin araştırılması, patentlerin takip edilmesi, ürün yol haritasının hazırlanması.

AR-GE çalışmaları kapsamında geliştirilen ürünlerde aşagıdaki 3 ana konudan asla ödün verilmemektedir:

  • Kalite – Uluslararasıkalite standartlarına uygun üretim yaparak, yeni ürün geliştirmelerinde sahip olunan sertifika belgelerinin gereklerini uygulamak.
  • Verimlilik – En düşük enerjiyi tüketerek en yüksek kapasiteleri üretmek.
  • Uzun ömürlülük – Ürünlerin kullanım süreleri boyunca her türlü koşula dayanıklılık göstermesi.

VENTAS Ar-Ge tarafından geliştirilen tüm ürünler satışa sunulmadan evvel öncelikle sanal ortamda simüle edilerek test edilir. Akabinde pilot üretimi tamamlanarak, gerçek çalışma şartlarında opere edilerek onaylanmasına müteakip ürün portföyüne eklenir.